درب اتوماتیک اسلایدینگ – کشویی

درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی پر کاربرد ترین نوع درب اتوماتیک در کشور می باشد.

• شیشه های این دربها اکثرا به صورت شیشه سکوریت نشکن و با قطر ۱۰ میلی متر می باشند و در رنگهای گوناگون یافت می شود که نسبت به نمای کارشده محیط متفاوت می باشد .
• درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ ، یا درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نوع کاملا کلاسیک این نوع از درب است که حاصل چندین سال تجربه می باشد . درب اتوماتیک شیشه ای در صورت انتخاب درست محصول با توجه به وزن و ابعاد شیشه سکوریت و فریم ها بهترین انتخاب برای سهولت عبور و مرور افراد می باشد .
• درب اتوماتیک شیشه ای خطی یا کشویی که شامل ۴ قسمت می شود می تواند ورودی به عرض ۰٫۶ تا ۳٫۹ متر ایجاد کند.(بستگی به انتخاب اپراتور)

در مکان هایی که کاربر با محدودیت فضا و تردد مواجه است ، درب اتوماتیک اسلایدینگ بهترین و بالاترین کارایی را برای شما به همراه دارد . استاندارد ارتفاع در این دربها به طور معمول ۲٫۲۰ متر می باشد و اگر ارتفاع درب بیشتر از استاندارد باشد از شیشه سکوریت به صورت کتیبه در بالای درب و فضای تهی استفاده می شود . وجود سیستم و سنسور های ایمن خطی بین این درب ها و حسگر های هوشمند با قابلیت ضد برخورد ، عابرین را در برابر برخورد احتمالی دربها محافظت می کند
درب اتوماتیک شیشه ای کشوئی (اسلایدینگ)

این دربها به دلیل عملکرد ساده کشویی آن، وباتوجه به قیمت نسبتا کمتری از انواع دیگردرب های اتوماتیک وهمچنین از لحاظ سیف انرژی و ایجاد ظاهری زیباتربه ورودی های ساختمان یکی از پر مصرف ترین انواع دربهای اتوماتیک محسوب می گردندو در حالت استاندارد می تواند نصف عرض دهانه را به عنوان بازشو در اختیار قرار دهند .این دربها میتواند به دوصورت فریم دار و فریم لس (بدون فریم ) باشد.

 

برای یک راه حل جامع، درب اتوماتیک گردان هتل در یک طرف درب نصب شد. درب اتوماتیک گردان هتل ظرافت بی انتها را با یک درایو درب از نظر تکنولوژیکی پیشرفته ترکیب می کند، که قابلیت اطمینان مداوم را تا مدت ها در آینده ارائه می دهد و راحتی یک درب چرخشی، استقبال گرمی را برای همه بازدیدکنندگان، از جمله کاربران ویلچر یا برای مثال، کسانی که چمدان های حجیم دارند، تضمین می کند.

رفاه میهمانان در تمام زمان‌ها در صنعت هتل داری و رستوران داری از اهمیت بالایی برخوردار است و تجربه و راحتی، محیطی خوش ذوق و خدمات روان، در کنار دسترسی، بهداشت و ایمنی، دغدغه‌ های مهم برای هر هتلی در حصول اطمینان از گذراندن اوقات خوش و عالی برای مهمانان است که خاطرات اقامت یا بازدید را دارد و بازدید کنندگان هتل از پذیرایی دلپذیری در محوطه ورودی با درب اتوماتیک گردان هتل لذت می برند. لابی همچنین باید در برابر پیش نویس ها و صداهای مخرب بیرونی محافظت شود و در نهایت، قسمت درب اتوماتیک گردان هتل کلاس هتل را تعیین می کند و باید مفهوم کلی طراحی ساختمان را منعکس کند.

شرکت ما راه حل های متعددی را برای این مناطق پر رفت و آمد ارائه می دهد که می توانند به صورت سفارشی برای مطابقت با معماری یکپارچه شوند که درب اتوماتیک گردان هتل شیشه‌ای با درب‌های پایینی است و به عنوان مثال، مناطق ورودی شفاف، روشن و باز برای هتل طراحی شده است و از جمله راه حل ها با ارتفاع کلی یک انتخاب عالی به عنوان محرک درب اتوماتیک گردان هتل برای ادغام کامل در نما ثابت کرده است و سیستم های یکپارچه تمام شیشه ای درب اتوماتیک گردان هتل توسط ما باعث ایجاد نور و شفافیت می شوند.

جستجوی مقالات
دسته بندی موضوعات
پربازدیدترین