معرفی آرامش

شرکت آرامش آذین دانا

Aramesh Door Co

در درب های شیشه ای اتوماتیک شرکت آرامش از شما دعوت میکنیم به دنیایی قدم بگذاری که در آن نواوری با ظرافت روبرو می شود . وب سایت محصولات و خدمات ما ‌ترکیبی یکپارچه از تکنولوژی و سبک است که برای ارتقای ماهیت زندگی مدرن طراحی شده است.وب سایت ما گنجینه ای از درخشش معماری است که مجموعه ای از درب های شیشه ای اتوماتیک را به نمایش می گذارد که فضاها را دوباره تعریف می کند. اعم از عظمت لابی های هتل مجلل، کارایی یک دفتر یا محیط شرکت، درهای ما با محیط های متنوع هماهنگ هستند. سمفونی زیبایی شناسی و مهندسی را کشف کنید، جایی که حسگرهای دقیق، طراحی های شیک و بهره وری انرژی با هم متحد می شوند تا درهایی را ایجاد کنند که دنیایی از امکانات را به شما باز می کند.

احیا حشمتی
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت آرامش آذین دانا

شرکت فنی و مهندسی آرامش

15 سال پیشینه فنی و مهندسی

دپارتمان اختصاصی تعمیر و نگهداری

دارنده مجوزهای کیفی و اجرایی مرتبط

دانش فنی کارشناسان حرفه ای و با سابقه

خدمات گارانتی و نگهداری پس از فروش محصولات

درباره ما

شرکت آرامش آذین دانا

آرامش آذین دانا با افتخار راه حل های پایدار را از طریق رویکرد استراتژیک به شفافیت فرآیند و تولید محصولات به افراد ارائه میدهد . ما متعهد هستیم که بهترین خدمات ، بهترین قیمت و بهترین محصولات را به شما ارائه دهیم . رضایت کامل شما از کیفیت محصولات و خدمات ما ، اولویت اول ماست از این رو سیستم ها دارای ۵ سال گارانتی موتور ، ۳ سال گارانتی تعویض قطعات ، ۱۵ سال خدمات پس از فروش و ۱۵ سال گارانتی ریل می باشد .

15 سال پیشینه فنی و مهندسی

دپارتمان اختصاصی تعمیر و نگهداری

دارنده مجوز های کیفی و اجرایی مرتبط

دانش فنی کارشناسان حرفه ای و با سابقه

خدمات گارانتی و نگهداری پس از فروش محصولات

همکاری با مجموعه های بزرگ تجاری و دولتی در کشور

تماس با کارشناسان فروش

(021) 88 10 89 25 – 88 10 92 57

آرامش، همگام با دانش روز دنیا

از شما دعوت می کنیم به دنیایی قدم بگذارید که درآن نوآوری با ظرافت روبه رو میشود .

تجربه چندین ساله ما نه تنها در توسعه و بهبود مستمر محصولات ، بلکه در صنعت ، مارا به یک معیار تبدیل کرده است . زیرا ما روی توسعه و خدمات با صداقت و پویایی تمرکز می کنیم تا یک شریک قابل اعتماد باقی بمانیم .

چرا انتخاب آرامش دُر ؟‌

در شرکت آرامش ما در ارائه راه حل های نوآورانه برای مشاغل و صاحبان خانه تخصص داریم . درب های شیشه ای اتوماتیک ما طراحی تخصصی را با فناوری پیشرفته ترکیب میکنند و دسترسی بدون درز با امنیت بالا را ارائه می دهند .

با درب های شیشه ای اتوماتیک ما میتوانید ورودی دلپذیر و مدرنی ایجاد کنید که تاثیری ماندگار بر مشتریان و مهمانان می گذارد . چه برای فروشگاه های خرده فروشی ، ساختمان های اداری ،‌هتل ها یا هر فضای دیگری که به آن ها نیاز داشته باشید. درب های ما متناسب با نیازهای خاص شما قابل طراحی و ارائه هستند .

مزایای عملکرد بی دردسر و بهره وری انرژی را تجربه کنید سیستم های خودکار ما عملکرد روان را تضمین می کنند و در عین حال از دست دادن گرما را به حداقل می رسانند و به شما در صرفه جویی هزینه های آب و برق کمک می کنند . به علاوه درهای ما را میتوان با سیستم های کنترل دسترسی مختلف ادغام کرد و یک لایه امنیتی اضافی به محل شما افزود .

1

پروژه های اجرا شده سراسر ایران

1

تکنسین فنی و کارشناس اجرایی

0

ماه خدمات پس از فروش

1

گواهینامه استاندارد تولید

معرفی اعضا شرکت آرامش آذین دانا

خانم مهندس احیاء حشمتی
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره
خانم مهندس احیاء حشمتی
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره
خانم مهندس احیاء حشمتی
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره
خانم مهندس احیاء حشمتی
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره

نیاز به مشاوره انتخاب درب اتوماتیک دارید ؟‌

برای مشاوره رایگان همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید !‌

021-88109257

برخی از مشتریان ما

به همکاری با شما مفتخریم …