اولین رویداد سالانه شرکت آرامش آذین دانا

همانطور که یک سال قابل توجه را به پایان می رسانیم، من احیاء حشمتی سرشار از قدردانی برای دستاوردهای جمعی خود هستم. تلاش و پشتکار شما نیروی محرکه موفقیت ما بوده است. با نگاهی به گذشته، ما نه تنها به اهداف خود دست یافته ایم، بلکه استانداردهای جدیدی را در صنعت خود تعیین کرده ایم.

بیایید چالش ها و فرصت های سال آینده را با همان نشاط و اشتیاق که ما را به اینجا رسانده، در آغوش بگیریم.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت آرامش آدین دانا اولین رویداد سالانه این شرکت و آیین افتتاحیه وب سایت شرکت آرامش آدین با هدف بازبینی فرآیندهای مهندسی شرکت به منظور هم افزایی بیشتر میان کارفرمایان. مهندسین مشاور و کارشناسان فنی شرکت در تاریخ بیست و پنجم اسفند ماه  ۱۴۰۲ در بام تجریش تهران برگزار گردید.

در این رویداد که با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل دانش و تجربه میان مهندسین مشاور مطرح  حوزه صنعت ، کارشناسان شرکت و جمعی از کارفرمایان برگزار شد، تجربیات، دست یافته ها، دستاوردها و دغدغه های کارفرمایان این حوزه با مجموعه آرامش به اشتراک گذاشته شد.

رویداد سالانه شرکت آرامش آذین دانا به همت «سرکارخانم مهندس احیا حشمتی» هر ساله برگزار می شود و تمام علاقه‌مندان و فعالان حوزۀ صنعت ساختمان و به طور اختصاصی درب های اتوماتیک و تجهیزات وابسته در این رویداد شرکت میکنند.

امید است در سال های آینده این رویداد در قالب یک ورکشاپ یک روزه با همراهی مهندسین مشاور و کارفرمایان پروژه های با هدف بروزرسانی و انتقال تجربیات صورت پذیرد . . .